Kolic per fmi dhe mbules shtrati

Shitet nga: Joni 05 Gsh 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
Shes kolicen per fmi shum e rujtun dhe mbules shtrati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim