Mbathje te ndryshme per femije

Shitet nga: Afrim 10 Tet 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
Mbathje sportive per femij moshave te ndryshme shume te mira nga Zvicra.
Marka shume te njohura boterore dhe kualitet i larte qmime te arsyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim