Mbuloja per femij

Shitet nga: Edona 13 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
Mbuloja per femij te punuara me dor shum te mira bejm dhe mbuloja sipas porosis dmth dizajni ose ngjyra qe ju preferoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim