PATIKA TE REJA DHE MAKSIKOZA PER FEMIJE

Shitet nga: XXXXXXXXXXXXXXXXX 06 Shk 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
PATIKAT JANE TE REJA PA PERDOR PER MOSHEN 1 VJEQARE SI DHE MAKSIKOZA SHUME PAK E PERDORUR CMIMI PER TE GHITHA 35 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim