Roshlla

Shitet nga: Liki 07 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
Shiten roshllat ne gjendje te mire, jan nga Zvicra me garancion.

Qmimi shume i volitshem dhe i pa negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim