Frigoriferi Gorenje.

Shitet nga: Ardian 14 Pri 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frigoriferi Gorenje, është në gjendje shum të mir.

Ardiani: 054 542 884
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim