Aparat kaporgjan edht ne gjendje teknike

Shitet nga: Lul begunca 10 Pri 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Aparat kaporgjan esht ne gjendje teknike ne rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim