Frigo-kuzhina

Shitet nga: Ardian 25 Sht 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigo me kuzhin ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim