Frigoriferë SAMSUNG

Shitet nga: Arsim 20 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferë Samsung , është në gjendje të rregullt i përdorur 2 vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim