Frigorifer ARISTON

Shitet nga: frigorifer 24 Gsh 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi ariston, ne gjendje jo te rregullt, defekti I tije eshte qe nuk ftoh,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim