Frigorifer Delon 2 vite garancion

Shitet nga: dardan 24 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Delon dy vite garancion i bler 22.07.2015 me flet garancion i bler 200euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim