Frigorifer Gorenje

Shitet nga: Ardian Selmani 27 Maj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet Frigoriferi Gorenje ne gjendje perfekte shume pake i perdorur me 5 vjete garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim