Frigorifer Standard nga Zvicra

Shitet nga: Afrim Dje 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoiferi i zakonshemi dhe standard te ardhur nga Zvicra
Permirmancat dimenzionale 80X50
Qmimi 90€
Frigoriferi eshte ne gjendje te mire dhe fotof mire mbrenda ka edhe nji friz te vogel per ngrieje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim