Frigorifer montues per kuzhine 210l

Shitet nga: Firgorifer montues per kuzhine Gorenje 20 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigorifere per kuzhine montues punon pa vrejteje prodhim i firmes Gorenje nga Sllovenia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim