Frigorifer ne gjendje te regullt

Shitet nga: Ardi 16 Gsh 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi esht ne gjendje te rregullt punon shum mir ftof shum mir nuk hargjo shum rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim