Frigorifer per pije

Shitet nga: musa 04 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigorifer per pije ne gjendje te rregullt.

ose bej ndrrim me frigorfer te gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim