Frigorifer te ardhur nga zvicrra (CH)

Shitet nga: Frigorifer - Friz 06 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifera , friza te ardhur nga zvicrra (CH)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim