Frigorifer

Shitet nga: frigo 03 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim