Frigorifere dhe makine tharese per rroba

Shitet nga: Bujar 16 Shk 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorefi eshte ne gjendje te regullt , firma BOSCH. Cmimi 120 euro


Makina per tharjen e rrobave eshte ne gjendje te rregullt firma KENWOOD. Cmimi 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim