Frigorifere per ngrirje te thelle

Shitet nga: ARDITI 16 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifere per ngrirje te thelle, i pershtatshem per shitore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim