Frigoriferi i ardh nga zvicra ne gjendje te rreg..

Shitet nga: meti 10 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi eshte ne gjendje te rregullt eshte per ngrirje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim