Friz me fjoka te ndara

Shitet nga: Xheki 02 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir, i ardhun nga ch.... punon direk pa termostat, telat dhe pllaken e ka po nuk kan dit mi lidh....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim