Friz dhe Frigorifer

Shitet nga: Muhamed 14 Mar 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   550 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
-Friz dhe frigorifer esht ftohes dhe ngrires esht ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim