Friz per Shitore

Shitet nga: Nexhat 30 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi ne gjendte te rregullt, shkruani ne viber per qmimin dhe informata tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim