Friz vertikal230L

Shitet nga: Hajriz 05 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi vertikal ne gjendje te rregullt me hargjime shume te vogla punon shkelqyeshem eshte me gjashte fioka vertikal
Çmimi 120€ mundet edhe me nddrim me me lend djegese me dru me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim