Friz

Shitet nga: friz 20 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   135 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz me vellim te madh prodhim slloven vitit 2002. Frizi eshte ne gjendje te rregullt. URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim