Friz

Shitet nga: Sevdail Toski 09 Mar 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frizi eshte 410 Litersh ne gjendje te rregullt punon shum mire e shesim me qmim te volitshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim