Frize edhe frigorifere

Shitet nga: Hajriz 15 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shtitet frigorifri dhe nje pjese me frize sikur ne foto ,Mele punon shkelqyshem pa vretje kapaciteti 200litra frigoriferi dhe frizi 50litra per ngrirje te thelle
Çmimi 120€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim