Frize vertikal 250l

Shitet nga: Frize vertikal 250l 13 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi vertikal me fioka eshte ne gjendje te rregullt punon pa vrejteje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim