Frize vertikal me fijoka

Shitet nga: Hajriz 26 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi vertikal me fijoka shume ne gjendje te mire nuk ka punu shume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim