Frize vertikal

Shitet nga: Frize 11 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi vertikal me fijoka ne gjendje prefekte pa vrejteje
Ekonomik ne hargjime te rrymes tevogla 120w ;230litra kapaciteti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim