Frize vertikal

Shitet nga: Frize 03 Pri 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi vertikal me vellim perj 250l ne gjendje te shkelqyshme tu punu,po ashtu shesim edhe nje frigorifer montim ne kuzhine ne gjendje te shkelqyshme edhe ky eshte duke punu pa vretje po po i shesim se kemi ble tjera dhe nuk po na pershtaten ne basen ere per vendosje mbrreda ne kuzhin frigoriferi eshte prodhim Gorenje shesim edhe lavatriçe per enelarje montim mbrenda ne elementet e kuzhines gjitha me çmime te volitshme nga 120€ per cope per meshume ne viber +37745552358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim