Frize

Shitet nga: Frize vertikal 09 Gsh 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frize ne gjendje shume te mire pake i perdorur ekonomik ne hargjime te energjise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim