Frizi Siemens I

Shitet nga: arben behluli 11 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frizin me 8 rafta i gjat 1.85 cm dhe i gjer 64cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim