Frizi gorenje 400 litra

Shitet nga: gorenje 15 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frizin gorenje thuaj se iri qe 6 muj asht bler iri 400 litra ska asni behane mat vogel krejt asht tip top irujtum asni gervishje pe shes per shkaku ekam bler friz e frigorifer montus te kuzhines lum aj qe e blen fotot jan origjinal gjindemi ne fshatin velekic numri kontaktus +377 44 556 882 mundeni edhe ne viber me thirr prej ores 9 nmengjes teri ora 9 ne mramje qmimi 250 euro pak i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim