Friza te ndryshem nga Zvicra

Shitet nga: Afrim Dje 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Friziat jane ne gjendje te mire, me fjoka dhe ka formn e frigoriferit ne pozite vertikale.
Kemi modele te ndryshme te mdhenj te mesem dhe te vegjel.
Te gjith frizat punojn mire dhe qmimet jan te volitshme Qmimet nga 80 deri ne 120€
Per me teper info. ne tel 045540059-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim