Shes frizin e madh 500 litra

Shitet nga: Gezim 20 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin e madh 500 litra per ngrirje te thelle, punon ne rregull,eshte i ruajtur mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim