Shiten tv

Shitet nga: Mexhid 16 Nën 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten tv dhe tekink e bardh me shumic dhe pakic.
Gjindemi perball Getit market.Rruga e ferizait
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim