Shitet frigoriferi

Shitet nga: Altin 18 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim