Shitet frize vertikal

Shitet nga: Hajriz 11 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet çmimi shume i ruajtur ne gjedje prefekte po shesim se po e ndrrojm banim dhe po dallim ne shtepi te re,kemi ble komplet garniture te teknikes se bardhe
Kapaciteti 230litra,vertikal me 6 fioka ekonomic ne hargjime shune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim