Shitet frizi

Shitet nga: Luta 25 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frizi i 400litrave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim