Shitetn Frigorifer+Friz

Shitet nga: Labinot 27 Tet 00:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shiten frigoriferi dhe frizi ne gjendje shum te mire cmimi sipas mareveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim