Shporet Eletrik,Maqin,Tv etj..

Shitet nga: Mexhid 14 Jan 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten paisjet te teknikes se bardh,tv,Lp,etj te ardhur nga zvicrra te BEKA AS
Gjindemi perball geti market rruga e ferizajit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim