Shtrydhëse pemësh dhe Fshesë elektrike me ujë

Shitet nga: IBRAHIM SHKODRA 10 Krr 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shtrydhësja për pemë. ( i bënë lëngjet origjinale ) të markës BOSCH me motor 700W. Krejtësisht e re dhe me garancion njëvjeqar në shitoren e blerë në GJilan. ÇMIMI 70 euro.

Fshesë elektrike e përdorur me ujë dhe pa defekt. Marka, GOREX nga Sllovenija
ÇMIMI 25 euro, kurse marka ROVUS 35 euro.

Të gjitha pajisjet janë në rregull dhe mund të provohen për punë.
Adresa ime është: Dardania II rruga Vëllezërit Hyseni nr. 98, në GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim