Teknik e bardh - Shporeta 2 Lloje - makin e lamj..

Shitet nga: Bekim 04 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shesim ;
Televizorin
Krevatet Dy 3-sha një 2-sh edhe nje fotele
Maqin te lamjes
Shporet te rrymes
Shporet te druve
Tepiha
Tavolin e Bukes
Spallmo ose krevat per dy njerez etjj


Qmimi i tyre është 2500 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim