Tenda(Shatora) karrika tavolina ne sherbim 045 9..

Shitet nga: Drilon 05 Gsh 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Leshoj tenda dhe karriga me qera,per dasma dhe ahengje te ndryshme familajre tendat ikemi te madhsive te ndryshe , per informata dhe rezervime kontaktoni në 045 927 267 (Viber +377 45 927 267)
TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim