Vitrin frigorifer KONČAR

Shitet nga: Pajazit 08 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim