Vitrina ftohese dhe tulla te Shamotit.

Shitet nga: Sabedin 10 Mar 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrina ftohese eshte ne gjendje te rregullt me qmim 300 euro.
Tulla shamoti 2 euro copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim