Vitrine dhe friz i vogel

Shitet nga: Labi 25 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrine dhe froz te ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim