frigorifer me friz

Shitet nga: adnan keka 07 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer me friz ikom 2 shitje t interesumt n t lakmrohen n imell apo n numer telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim